Elif Şimşek

Professional Kurslab Tutor

Ben Elif Şimşek

Merhaba.Fırat Üniversitesi Tarih Bölümü mezunuyum.Kafkas Üniv. Formasyon Eğitim sertifikasını aldıktan sonra 2 yıl devlet okulunda Tarih dersleri verdim. Özel kurumlarda Sınıf Öğretmenliği yaptım.Birebir Tarih ve Sosyal Bilgiler özel dersleri verdim.Ankara Halk Eğitim Merkezine bağlı Gölbaşı Gençlik Merkezinde genç ve yetişkinler için Osmanlıca Kolay Okuma Metinleri ve Osmanlıca okuma kursları açıp eğitim verdim.


Course Title

Osmanlıca Başlangıç: Kolay Okuma Metinleri

Course Category

Ottoman Turkish

Course Description

Osmanlıca; Türklerin yüzyıllar boyunca geliştirdikleri özgün bir dildir. Gelecekle geçmiş arasındaki köprüyü sağlam kurabilmenin yolu, Osmanlı Türkçesini okuyup anlayabilmekten geçmektedir. Osmanlıcayı öğrenmek zor mudur? Osmanlıca elbette zor değildir.Birlikte bu kursla, severek, merakla ve anlayarak takip ederek, bugüne kadar çok da yakın olamadığımız eşsiz bir kültürün, tanıdıkça daha da hayranlık uyandıran derinliklerine rahatlıkla ulaşacağız.

ONE COURSE FEE

55.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor