Ergin TAŞÇI

Professional Kurslab Tutor

Ben Ergin TAŞÇI

Arifiye Öğretmen Okulu, 1976 Fen Sınıfı mezunu, yurt dışı öğretmenliği, 8 yıl özel okul ve üstün zekalılar öğretmenliği yaptım. Halen Kartal Sınav Koleji' nde, sınıf, Akıl ve Zeka Oyunları&Beyin Oyunları öğretmenliği yapmaktayım. Eğitimde teknolojiyi en üst düzeyde kullanan, öğrenmeyi öğrenen ve analitik düşünceye sahip öğrencileri, kendime ait üstün yöntemler ve araçlarla yetiştiren, idealist, özverili, yenilikçi, araştırmacı, prezantabl özelliklerine sahip, mesleğine aşık, uzman eğitimciyim.


Course Title

NİSAN 2020 TARİHİNE KADAR TANITIM FİYATIMIZ 45 TL- UZMAN MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN 3,4,5,6 ve 7. SINIFLARA TEMEL MATEMATİK & İLERİ MATEMATİK DERSLERİ

Course Category

Science

Course Description

Nisan itibariyle 70 TL. Tanıtım fiyatıyla kayıt olanlar,Temmuz 2020 ye kadar yararlanacaktır. 34 yıllık eğitimciliğimde; 9 yıl özel okullar, bir yıl üstün zekalılar öğretmenliğimin, yaklaşık 24 yılını da, daha çok matematikten, sonrasında Fen bilimleri ve Türkçe özel dersler verdim, vermeye devam etmekteyim. Çünkü,eğitim öyle bir başarı ister ki,kaybettiğiniz bir günün, bir saatin bile telafisi, günlerinizi, hatta aylarınızı alacaktır.

ONE COURSE FEE

45.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor