Anıl Çınar

Professional Kurslab Tutor

Ben Anıl Çınar

Görsel iletişim ve grafik tasarım mezunu bir tasarımcı olarak ağırlıkla; markalama (logo, kurumsal kimlik, afiş, broşür etc.), ambalaj-basılı yayın tasarımı ve benzer konularda çalışmaktayım. Sektörde ağırlıklı olarak yurtiçi - yurtdışı freelance çalışmalarım ile birlikte 2 yıl civarında ajans/freelance tecrübem de bulunmaktadır. Kişisel portfolyo: be.net/anilcinar | Soundcloud.com/anlcnr


Course Title

Başlangıç Seviyesinde Photoshop Eğitimi

Course Category

Photoshop

Course Description

Bu kursta, Adobe Creative Cloud serisinin en gözde programı olan Photoshop'ı temel seviyede kullanacak düzeyde öğreneceksiniz. Başlangıç seviyesi derslerde; arayüz tanıtımı, layer-renk kavramı ve ve diğer kullanılan benzer ana özelliklerin öğrenimi bulunmaktadır. Bu öğreneceğiniz özellikler ile birlikte; fotoğraflar üzerinde kesme, şekillendirme-biçimendirme ve buna benzer işlevleri ve programın temel arayüz kullanımını öğrenmiş olacaksınız.

ONE COURSE FEE

35.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor