YAĞMUR VAZOĞLU

Professional Kurslab Tutor

Ben YAĞMUR VAZOĞLU

Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirdim.Ardından Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi,Radyo ve TV Programcılığı bölümlerini bitirdim.Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimim devam etmektedir.Psikoaktif Terapi ve Eğitim Merkezinde NLP,Öğrenci Koçluğu,Aile Koçluğu eğitimlerini aldım.Beş yıldır eğitim alanında çalışmaktayım.


Course Title

Öğrenci Koçluğu

Course Category

Career Planning

Course Description

Lise ve üniversite öğrencilerini kapsayan koçluk programı olacaktır.Öğrencinin eğitiminde ve hayatında, olumsuz ya da eksik görülen konuları açıklığa kavuşturma çözüm bulma süreci öğrenciyle yönetilir.Çalışma yöntemleri,başarılar ve başarısızlıklar,yetenekler,içsel kaynaklar,sınav kaygısı,stres,aile içi yaşantı,arkadaşlar,sosyal yaşantıyla hepsini değerlendirerek analizi yapılacaktır.Öğrenci odaklı çözümleri öğrenci kendi yoluyla bulması sağlanacaktır.

ONE COURSE FEE

35.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor