Serkan Ayan

Professional Kurslab Tutor

Ben Serkan Ayan

2018 yılında Gazi Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldum ve şu anda aynı bölümde yüksek lisans eğitimine başlamak için hazırlık yapıyorum. Bugüne kadar çeşitli kurslarda, okullarda üniversite sınavına hazırlanan arkadaşlarımla yoğun bir şekilde vakit geçirdim ve üniversite sınavına girecek olan arkadaşlarıma hangi yolları izlemeleri gerektiği konusunda çeşitli bakış açıları kazandırmaya çalıştım. Kurslab bünyesinde gerçekleştireceğim öğretimin çok faydalı olacağına inanıyorum.


Course Title

TYT, AYT, ALES, KPSS, LGS Matematik ve Geometri, Diferansiyel Denklemler, Topoloji, Lineer Cebir

Course Category

Mathematics

Course Description

Gazi Üniversitesi matematik bölümünden 2018 yılında mezun oldum ve şu anda aynı üniversitede Lisansüstü eğitimine başlayacağım. YDS, IELTS, TOEFL gibi sınavlara girebilmek için yaklaşık 1 yıldır ingilizce üzerine yoğunlaştım, aynı zamanda bu süreç içerisinde matematik anlatmaya devam ettim. Öğrenci olduğum zamanlarda olduğu gibi müsait olduğum zamanlarda belirtmiş olduğum alanlar ile ilgili matematik ve geometri anlatmak istiyorum.

ONE COURSE FEE

70.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor