Özge Erden

Professional Kurslab Tutor

Ben Özge Erden

Adım Özge Erden, 1992 Tekirdağ doğumluyum. ilk ve orta öğretimi Tekirdağ'da tamamladım. Boğaziçi Üniversitesi tarih bölümü lisans mezunuyum. Şu an İstanbul Medeniyet Üniversitesi tarih bölümü yüksek lisans tez dönemindeyim. 2019 şubatta İstanbul Üniversitesi pedagojik formasyona başladım. 2016 eylül ve kasımda Tekirdağ'da KPSS ve YGS-LYS tarih dersleri, ardından 2017 hazirana kadar MEB'de 5,6,7. sınıflara İngilizce dersleri verdim. 2019 haziranda Veritas Academy'de ACT,SAT etüt dersleri verdim


Course Title

Lise Takviye tarih dersleri

Course Category

History

Course Description

Lise öğrencilerine yönelik okuldaki derslerine, sınavlarına ve ödevlerine yardımcı olmak üzere tarih dersleri veriyorum. Öğrencinin istediğine göre konu anlatımı, sınav veya ödeve dayalı ders anlatımı ve soru çözümü yapabilirim. Öğrencinin almak istediği konuyu önceden bana söylemesini tercih ederim bu duruma göre kendisi için görsel veya konunun anlaşılmasını pekiştirmek için okuma listesi ve ders materyalleri hazırlayabilirim.

ONE COURSE FEE

55.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor