İlayda Ardakoç

Professional Kurslab Tutor

Ben İlayda Ardakoç

MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. YTÜ’den pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Uzun yıllardır gönüllü olarak sosyal sorumluluk etkinliğinde çocuklara İngilizce dersi vermekteyim. Aktif olarak bir devlet okulunda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. İlkokul müfredatına, ortaokul Türkçe, Sosyal, İngilizce müfredatına, lise Osmanlıca, Edebiyat, Dil Anlatım, İngilizce müfredatına oldukça hakimim.


Course Title

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden her seviyeye uygun Türkçe dersi

Course Category

Turkish

Course Description

MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. YTÜ’den pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Uzun yıllardır gönüllü olarak sosyal sorumluluk etkinliğinde çocuklara İngilizce dersi vermekteyim. Bir devlet okulunda sınıf öğretmenliği yaptım. Şu an İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrencisiyim. İlkokul müfredatına, ortaokul Türkçe, Sosyal, İngilizce müfredatına, lise Osmanlıca, Edebiyat, Dil Anlatım, İngilizce müfredatına oldukça hakimim.

ONE COURSE FEE

50.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor