Deniz Bekman Mavidemirli

Professional Kurslab Tutor

Ben Deniz Bekman Mavidemirli

1977 Ankara doğumluyum. Gazi Ünv. İktisat, İstanbul Ünv. Sosyoloji, Maltepe Ünv. e-MBA mezunuyum. İnsan Kaynakları Yönetimi ve alt branşları ile Kişisel Gelişim eğitimleri vermekteyim. İş hayatımdaki yöneticilik tecrübelerimi yeni nesillere aktarmaktayım. Mesleki Eğitim kurumlarında ve kamu kurumlarında dersler vermeye ve danışmanlık yapmaya devam ediyorum. İnsan Kaynakları Yönetimi, Mülakat Teknikleri, Profesyonel İş Arama ve CV Hazırlama, İletişim ve Beden Dili, NLP eğitimlerimden bazılarıdır.


Course Title

Profesyonel İş Arama ve CV Hazırlama Teknikleri

Course Category

Career Planning

Course Description

İş aramak, sektöre ilk adım veya iş değiştirmek için sıklıkla yaptığımız bir eylem. Hepimizin çeşitli kariyer hayalleri var ve bunlara ulaşmak için deneyime ihtiyacımız var. Başlangıçlarınızı veya sektör değişikliklerinizi acaba doğru mu yapıyorsunuz, yeteneklerinizin ne kadar farkındasınız, CV'niz sizi doğru yansıtıyor mu? Bu soruların cevaplarını birlikte bulacağımız bir eğitim programı hazırladım. Kendinizi test edin, iş arama yollarını gözden geçirin ve CV'nizi düzeltim.

ONE COURSE FEE

50.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a Day



The courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor