Deniz Bekman Mavidemirli

Professional Kurslab Tutor

Ben Deniz Bekman Mavidemirli

1977 Ankara doğumluyum. Gazi Ünv. İktisat, İstanbul Ünv. Sosyoloji, Maltepe Ünv. e-MBA mezunuyum. İnsan Kaynakları Yönetimi ve alt branşları ile Kişisel Gelişim eğitimleri vermekteyim. İş hayatımdaki yöneticilik tecrübelerimi yeni nesillere aktarmaktayım. Mesleki Eğitim kurumlarında ve kamu kurumlarında dersler vermeye ve danışmanlık yapmaya devam ediyorum. İnsan Kaynakları Yönetimi, Mülakat Teknikleri, Profesyonel İş Arama ve CV Hazırlama, İletişim ve Beden Dili, NLP eğitimlerimden bazılarıdır.


Course Title

İletişim ve Beden Dili

Course Category

Communication

Course Description

Hepimiz insanlarla iletişimimizin iyi olduğunu düşünürüz. Oysa karşımıza bazen öyle zor insanlar çıkar ki, "ya o beni anlamıyor ya da ben onu" deriz ve geri çekiliriz. İletişim uzmanları insan diyaloglarını kolay veya zor olarak ayırmaktan ziyade, doğru teknik ve yanlış teknik uygulamaları ile ayırmayı tercih etmektedirler. Siz de iletişime yeni bir bakış açısı kazanmak ve beden dilinin ipuçlarını öğrenmek istiyorsanız, bu eğitimde buluşalım.

ONE COURSE FEE

50.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor