Deniz Bekman Mavidemirli

Professional Kurslab Tutor

Ben Deniz Bekman Mavidemirli

1977 Ankara doğumluyum. Gazi Ünv. İktisat, İstanbul Ünv. Sosyoloji, Maltepe Ünv. e-MBA mezunuyum. İnsan Kaynakları Yönetimi ve alt branşları ile Kişisel Gelişim eğitimleri vermekteyim. İş hayatımdaki yöneticilik tecrübelerimi yeni nesillere aktarmaktayım. Mesleki Eğitim kurumlarında ve kamu kurumlarında dersler vermeye ve danışmanlık yapmaya devam ediyorum. İnsan Kaynakları Yönetimi, Mülakat Teknikleri, Profesyonel İş Arama ve CV Hazırlama, İletişim ve Beden Dili, NLP eğitimlerimden bazılarıdır.


Course Title

Kişisel Zaman Yönetimi

Course Category

Time Management

Course Description

Zamanınızı nasıl yönetiyorsunuz? Örneğin öğrenciyseniz, derslerinizi planladığınız şekilde çalışabiliyor musunuz? Çalışıyorsanız, işlerinizi zamanında yetiştirebiliyor musunuz? Ailenize, sevdiklerinize, dostlarınıza, en önemlisi kendinize yeteri kadar zaman ayırabiliyor musunuz? Başınızı yastığa koyduğunuzda huzurla uyuyabiliyor musunuz? Eğer sizin de zamanı değerlendirmek konusunda tereddütleriniz varsa, gelin birlikte bir göz atalım, güzelim ömrümüze daha neler sığar...

ONE COURSE FEE

50.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor