Sinan Yılmaz

Professional Kurslab Tutor

Ben Sinan Yılmaz

Merhaba, Anadolu Üniversitesi'nin İletişim Tasarımı ve Yönetimi mezunuyum. Üniversitemizin radyosu; Radyo A'da 2 yıl Haber Spikerliği ve Radyo Programcılığı yaptım. Şu anda özel bir firmada Global Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak görev almaktayım. Derslerimiz siz öğrencilerimizle monolog değil daha çok "dialog" şeklinde olacak. Ders süreçlerinde konu ile ilgili görsel, yazı ve videoları sizlerle paylaşacağım. Derslerle ilgili geri bildirimlerinizi paylaşmayı unutmayın, ilginize teşekkür ederim.


Course Title

Diksiyon ve Hitabet

Course Category

Diction and Elocution

Course Description

Yüz yüze İletişimde Diksiyon, Topluluk Karşısında Diksiyon ve Hitabet, Nelerden Kaçınmalıyız? Anahtar Konular Nelerdir? Artikülasyon, Boğumlama, Sesi Fırlatma Kavramları Nelerdir? Uygulayarak ve Hatalar Düzeltilerek Çalışılacaktır. Öğrenci derste aktif olacağından bu sebeple çeşitli kazanımları elde etmesi sağlanacaktır.

ONE COURSE FEE

60.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor