Kurslab Sanal Sınıf

Online ve canlı özel ders platformu olan Kurslab, uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için Kurslab Sanal Sınıfı sunar. Eğitim artık parmaklarınızın ucunda.
Online Canlı Ders

Öğrencileriniz ile birebir veya sınıf ortamında online olarak canlı ve interaktif ders işleyebilirsiniz.

Dosya Paylaşımı

Her türlü döküman, video, link veya resim gibi ders içeriklerinizi öğrencileriniz ile sanal sınıfımız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Mobil/Tablet Desteği

Cep telefonunuzdan veya tabletinizden herhangi ek bir uygulamaya gerek kalmadan sanal sınıfa katılabilirsiniz.

Süre Uzatımı

Ders işlenirken daha önce belirlenen süre yeterli olmazsa hemen dersi ücretsiz olarak uzatabilirsiniz.

Ekran Paylaşımı

Öğretmen veya öğrenci olarak ekranınızı paylaşabilir, anlatmak istediklerinizi HD kalitede hemen gösterebilirsiniz.

Akıllı Tahta

Matematiksel formülleri, şekil ve grafikleri kolayca çizebilir öğrencinizin tahtaya erişimine izin vererek interaktif dersler işleyebilirsiniz.

Tam Kontrol

Ders süresince istediğiniz öğrenciye mikrofon ve/veya kamera açma yetkisi verebilir yada bu yetkiyi tekrar alabilirsiniz.

Chat

Diğerler katılımcıları rahatsız etmeden soru sormak isterseniz chat sistemi üzerinden öğretmeninize hemen yazabilirsiniz.

Sanal Sınıf Özellikleri

Uzaktan eğitim çözümümüz olan Kurslab Sanal Sınıf ile dakikalar içerisinde sınıf oluşturabilir, mobil, tablet veya masaüstü bilgisayarınızdan öğrencilerinizi davet ederek ders işlemye başlayabilirsiniz. Birebir veya sınıf (25 kişiye kadar) ortamında dersleri akıllı tahta üzerinden anlatabilir, eğitim materyallerinizi paylaşabilir, interaktif ve canlı bir ders ortamı oluşturabilirsiniz.

Sayısal derslerinizde matematiksel formülleri kolayca oluşturabilir, öğrencinizin konuyu daha iyi kavrayabilmesi için şekil ve grafikler oluşturabilir, video veya link paylaşabilirsiniz. Söz vermek istediğiniz öğrenciye mikrofon veya kamera açma yetkisi verebilir diğerleri için kısıtlayabilirsiniz. Siz ders anlatırken öğrencileriniz interaktif olarak sorularını sorabilir veya chat sistemi üzerinden özel olarak size yazabilir. Ders süresi tamamlandı ancak konu henüz bitmedi mi? Kolayca ve ücretsiz bir şekilde dersi uzatabilirsiniz.

Paketler

GİRİŞ

49₺ + KDV / GÜN
  • 25 Katılımcı Ekleme Hakkı
  • 90 Dakikaya Kadar Canlı Sınıf
  • Sınırsız Sanal Sınıf

İLERİ

990₺ + KDV / AY
  • 25 Katılımcı Ekleme Hakkı
  • 120 Dakikaya Kadar Canlı Sınıf
  • Sınırsız Sanal Sınıf

Hemen Sınıfınızı Oluşturun

İhtiyacınıza özel teklif almak için lütfen formu doldurunuz. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.